Rozwiązania dopasowane
do potrzeb twojej firmy

Security

WIELOPOZIOMOWA OCHRONA PRZETWARZANYCH INFORMACJI

W dobie mobilności pracowników oraz coraz szerszego dostępu do usług sieciowych stale zwiększają się zagrożenia płynące z cyberataków, dlatego kluczową rolę w sprawnym funkcjonowaniu przedsiębiorstw pełnią systemy zapewniające bezpieczeństwo sieci.

Wielopoziomowa ochrona, optymalizacja architektury sieci oraz stały monitoring działań użytkowników w czasie rzeczywistym zapewniają bezpieczną komunikację nie tylko w wewnętrznych strukturach firmy, ale także w kontaktach z jej klientami.

Bezpieczeństwo sieci – rozwiązania

Naszą ofertę z zakresu security kierujemy do wszystkich firm, którym zależy na sprawnym i efektywnym zarządzaniu bezpieczeństwem poufnych danych. W naszym portfolio znajdują się rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo infrastruktury przedsiębiorstw każdej wielkości, systemów data center oraz aplikacji działających w chmurze. Wśród oferowanych rozwiązań znajdują się m. in. systemy ochrony stacji roboczych oraz urządzeń mobilnych, systemy zapobiegania zagrożeniom, różnego rodzaju firewalle oraz systemy kompleksowego zarządzania bezpieczeństwem.

Zalety wdrożenia systemów Security:

  • bezpieczny dostęp do aplikacji firmowych
  • ograniczenie pobierania zainfekowanych plików
  • możliwość centralnego zarządzania
  • stałe aktualizacje zabezpieczeń
  • kontrola ruchów w czasie rzeczywistym
  • bezpieczna komunikacja wewnętrzna i zewnętrzna

Skontaktuj się z nami