Rozwiązania dopasowane
do potrzeb twojej firmy

Unified Communications

USPRAWNIANIE PRZEPŁYWU DANYCH

Firma Gawinet specjalizuje się w dostarczaniu efektywnych i kompleksowych rozwiązań, umożliwiających płynną realizację procesów biznesowych poprzez sprawną komunikację.

W naszej ofercie znajdują się produkty z zakresu telefonii IP oraz Unified Communication uznanych i sprawdzonych producentów, które pozwalają na ujednolicenie komunikacji głosowej i transmisji danych. Systemy te cechują się łatwością obsługi, doskonałą transmisją głosu i wideo oraz wysoką niezawodnością.

Unified Communication

Obejmuje technologie pozwalające na połączenie różnych kanałów komunikacji w jeden system. Dzięki platformie wszystkie dane przetwarzane w obrębie firmy skupione są w jednym miejscu. Umożliwiają monitorowanie obecności innych użytkowników w czasie rzeczywistym oraz zarządzanie danymi w jednym środowisku – pocztą elektroniczną, połączeniami telefonicznymi, pocztą głosową, telekonferencjami, komunikatorami czy faksami.

Telefonia IP

Rozwiązania te zapewniają doskonałą transmisję głosu oraz wideo, oferując wysoką niezawodność i elastyczność połączone z prostotą. Komunikacja pomiędzy systemami odbywa się za pomocą standardowego protokołu IP umożliwiając przekaz za pośrednictwem wszystkich współczesnych sieci teleinformatycznych LAN, MAN czy WAN.

Zalety unified communications oraz telefonii IP:

  • Wzrost wydajności pracy
  • Usprawnienie przepływu danych
  • Obniżenie kosztów usług telekomunikacyjnych
  • Mobilność pracowników

Skontaktuj się z nami