Sonitus Systems – zdalny monitoring hałasu

Inteligentny monitoring hałasu - niezawodne i skuteczne rozwiązanie

Rozwiązania Sonitus Systems, służące do zdalnego, inteligentnego monitoringu hałasu zostały zaprojektowane w celu ułatwienia przestrzegania przepisów związanych z obowiązkowym pomiarem hałasu zarówno w mieście, jak i przede wszystkim w powstających inwestycjach, np. w biurowcach. Dzięki naszemu rozwiązaniu można znacząco ograniczyć koszty, które mogą powstać przy odbiorze inwestycji.

inteligentny monitoring hałasu

Inteligentny monitoring hałasu

Nasze urządzenia do inteligentnego monitoringu hałasu zostały zaprojektowane z myślą o prostej obsłudze i niezawodności w nawet w najbardziej trudnych warunkach środowiskowych

DM30

Inteligentny monitoring powietrza

Nasze urządzenia do inteligentnego monitoringu jakości powietrza pozwalają na pełną automatyzację pomiarów, a dedykowana platforma online zapewnia raportowania poziomu cząstek stałych w otoczeniu

inteligentne budynki

Inteligentne budynki

Nasze czujniki do inteligentnego pomiaru natężenia hałasu dedykowane do budynków, biurowców, jak również przestrzeni wewnętrznych.

Dlaczego rozwiązania Sonitus Systems?

Sprzęt umożliwiający dokonywanie pomiarów natężenia dźwięku/hałasu może mieć kluczowe znaczenie zarówno dla powodzenia realizowanego projektu, jak i jego optymalizacji kosztowej. Dlatego wybraliśmy najbardziej optymalne rozwiązanie na rynku i oferujemy je w Polsce. Gwarantuje ono wiarygodne pomiary w czasie rzeczywistym, dokonywane zdalnie i raportowane za pośrednictwem dedykowanej platformy, działającej w chmurze.

Tego typu rozwiązania powinny być wręcz standardem, również na rynku polskim.

Zautomatyzowany system

Po prostu włącz nasze urządzenie i zdalnie dokonuj pomiarów. Zautomatyzowane przetwarzanie danych zapewnia zbieranie danych pomiarowych bez ingerencji użytkownika.

Łatwy w użyciu

Łatwa instalacja i konfiguracja. Oznacza to znaczną oszczędność pracy w terenie.

Platforma online

Platforma online działająca w chmurze Sonitus pozwala na analizę i wizualizację danych w najbardziej optymalną formę (raporty, wykresy). Otrzymasz najważniejsze informacje zaraz po zalogowaniu się do platformy.

Wiedza ekspercka

Eksperci Sonitus Systems wspierają swoją wiedzą i doświadczeniem tysiące projektów na całym świecie. Jeśli potrzebujesz wsparcia przy swoich projektach, zapytaj nas o konsulting.

Globalne usługi

Rozwiązania Sonitus Systems dostępne są na całym świecie, a projekty z zakresu inteligentnego monitoringu hałasu wdrażane są w największych miastach na różnych kontynentach.

Wsparcie klienta

Naszym celem jest długofalowa współpraca i zadowolenie klienta. Dlatego nie sprzedajemy samych urządzeń, ale zapewniamy wsparcie na każdym etapie realizowanego projektu.

Zdalny monitoring i raporty online wraz z analizą i wizualizacją danych

Pomiary, a następnie analiza i wizualizacja danych, nie powinno zajmować dużo Twojego czasu. Oszczędzaj pieniądze, stawiając na zdalny monitoring zamiast z wykorzystaniem czynnika ludzkiego. Rozwijaj i optymalizuj swój biznes dzięki rozwiązaniom Sonitus Systems.