Rozwiązania

Nasze rozwiązania

Market access IoT / ICT (B2B, B2C)

Doradztwo w zakresie wejścia firm, bądź wprowadzania nowych produktów i usług na polski rynek Internet of Things czy ICT. Doradzamy zarówno w kontekście aspektów prawnych, komunikacji marketingowej czy pomagamy w znalezieniu partnerów handlowych, bądź tworzeniu kanałów sprzedaży bezpośredniej i pośredniej.

Czytaj więcej

Tech-ekspansja na rynki europejskie

Pomagamy polskim firmom w zakresie wejścia z ich rozwiązaniami na rynki europejskie. Oceniamy możliwości, szacujemy rynek, wyszukujemy partnerów handlowych, zapewniamy wsparcie prawne.

Czytaj więcej

Projektowanie i wdrażanie rozwiązań IoT

Pomagamy w transformacji cyfrowej przedsiębiorstw. Dostosowujemy obecne procesy w firmie, na takie, które wykorzystują analizy danych, płynących z zaimplementowanych urządzeń Internet of Things. Planujemy długoterminowe strategie funkcjonowania firm w oparciu o IoT, doradzamy w wyborze dostawców i rozwiązań technologicznych. Kompleksowo prowadzimy projekty IoT dla klienta.

Czytaj więcej

Projektowanie i wdrażanie aplikacji mobilnych B2B i B2C

Dzisiaj z aplikacji mobilnych korzystają wszyscy - począwszy od banków, dostawców i sprzedawców energii, na sieciach dyskontów czy hipermarketów kończąc. Projektujemy i wdrażamy rozwiązania mobilne, często współpracujące w urządzeniami Internetu Rzeczy, a także zbierające dane o preferencjach i zachowaniach użytkowników.

Czytaj więcej

MDM (Mobile Device Management)

Zarządzanie mobilnymi urządzeniami w przedsiębiorstwach jest obecnie jeszcze ważniejsze niż zarządzanie komputerami stacjonarnymi. Pomagamy wdrażać rozwiązania z zakresu MDM (Mobile Device Management) oraz zadbać o bezpieczeństwo przechowywanych na nich danych, bądź takich, do których mają dostęp.

Czytaj więcej

Scouting technologiczny

Nieustannie śledzimy młode projekty technologiczne w Polsce i Europie, oceniamy ich potencjał rynkowy, a także możliwość komercjalizacji oraz doprowadzamy do nawiązywania współprac biznesowych.

Czytaj więcej

Konsulting telekomunikacyjny

Doradztwo z zakresie regulacji telekomunikacyjnych dla firm wchodzących na rynek polski, jak i europejski. Opracowywanie raportów zorientowanych na ocenę potencjału rynkowego na tle bieżących i przyszłych trendów. Doradztwo w zakresie pozyskiwania niezbędnych licencji czy zezwoleń, zarówno w Polsce, jak i na innych rynkach.

Czytaj więcej