Market access IoT / ICT (B2B, B2C)

Doradztwo w zakresie wejścia firm, bądź wprowadzania nowych produktów i usług na polski rynek Internet of Things czy ICT. Doradzamy zarówno w kontekście aspektów prawnych, komunikacji marketingowej czy pomagamy w znalezieniu partnerów handlowych, bądź tworzeniu kanałów sprzedaży bezpośredniej i pośredniej.

 Coraz więcej firm oferuje swoje usługi w oparciu o rozwiązania z zakresu Internet of Things. Polska staje się bowiem atrakcyjnym i co więcej – chłonnym rynkiem zarówno w segmencie konsumenckim, jak i biznesowym. Doradzamy zarówno firmom spoza Polski, jak skutecznie wprowadzić produkt na krajowy rynek, a następnie z sukcesami go sprzedawać, jak i polskim podmiotom.

Oceniamy ryzyko powodzenia projektu, prognozujemy przychody w krótkim i długim okresie oraz pomagamy stworzyć sieć sprzedaży i dystrybucji, z uwzględnieniem dużych partnerów handlowych. Specjalizujemy się w rynku biznesowym, jak i konsumenckim (consumer electronics), który jest wciąż mocno atrakcyjny i perspektywistyczny, głównie ze względu na  niski stopień nasycenia i konsumpcji konsumenckich rozwiązań IoT.

Zapewniamy wsparcie i doradztwo w zakresie aspektów i regulacji prawnych, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania na rynku oferowanych rozwiązań.

Oferowane przez nas usługi dedykowane są dla producentów, dystrybutorów czy nawet startupów, które mają ciekawe rozwiązania, ale nie radzą sobie z ich komercjalizacją.