Projektowanie i wdrażanie aplikacji mobilnych B2B i B2C

Dzisiaj z aplikacji mobilnych korzystają wszyscy – począwszy od banków, dostawców i sprzedawców energii, na sieciach dyskontów czy hipermarketów kończąc. Projektujemy i wdrażamy rozwiązania mobilne, często współpracujące w urządzeniami Internetu Rzeczy, a także zbierające dane o preferencjach i zachowaniach użytkowników.

 Mimo, że aplikacje mobilne goszczą na naszym rynku od wielu lat, to wciąż okazują się przysłowiową piętą achillesową wielu rozwiązań. Zarówno tych skierowanych na rynek konsumencki, jak i biznesowy. Co więcej, z doświadczenia wiemy, że bardzo często aplikacje mobilne skierowane na rynek biznesowy i przemysłowy, mające na celu zbieranie danych z urządzeń Internet of Things i docelowo optymalizację procesów po stronie klienta, od samego początku są źle zaprojektowane, nie wspominając o kwestiach związanych z użytecznością, a w konsekwencji user experience. W Gawinet dbamy o to wszystko już na etapie projektowania rozwiązań dedykowanych na urządzenia mobilne. My po prostu jesteśmy IoT Ready i to hasło przyświeca nam niemal w każdym realizowanym projekcie. Nie oddajemy klientowi rozwiązania, które przede wszystkim nie spełnia naszych wewnętrznych standardów.

Posiadamy developerów zarówno od iOS, jak i Android, którzy specjalizują się w integracji z platformami Internet of Things, jak również wewnętrznymi systemami klasy ERP czy CRM. W przypadku rozbudowanych projektów współpracujemy z ekspertami z zakresu sztucznej inteligencji (AI), uczenia maszynowego bądź predykcji i analizy dużych zbiorów danych (Big Data).